Jaarklassement 2019

Bijgewerkt op


Er stonden dit jaar meerdere regatta’s op de kalender, maar uiteindelijk zijn er slechts 4 wedstrijden gevaren (dat waren er vorig jaar nog 6). Aan die 4 wedstrijden deden in totaal 18 zeilers mee (vorig jaar 23). Dit aantal is enigszins geflatteerd, omdat 9 zeilers alleen de Aerocup zeilden. 

JAARKLASSEMENT 2019

Wedstrijden
#Naam1234Bruto
1Karlijn vd Boogaard311611
2Cathrine Karlson527822
3Arwin Bos2381427
4Jan van den Brink71921240
5Maarten Oeldering41931844
6Shivam Ramdas191919259
7Pieter Nijsse191919461
8Floris Stapel11943862
9Stephan Moller191952265
10Sander de Jong1919191067
11Mark Cole1919191673
12Justin Rot1919192077
13Vincent Viool1919192481
14Peter Haupt191963882
15Doutse Daan van Helden619193882
16Hans van Dijk1919192683
17Rob Jessurun1919192885
18Pieter Veenendaal1919193087

[Aantal punten bij DNS: 19]


Wedstrijden:

1 Spring Regatta – Westeinder
2 North Sea Regatta – Scheveningen
3 Braassem Summer Regatta
4 RS AeroCup (7 fleet) (dubbele punten)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *